Ch. Stanice Výmarských ohařů

novinky

Všem, přeji krásné prožití svátků vánočních, ať je všichni prožijeme se všemi, které máme rádi, kteří mají rádi nás, ať nám brzy slehne po standartních těžkých jídlech a naši pejskové, ať nám dají možnost nabraná kila vyběhat venku s nimi, našimi pejsky, kteří nás, přátele, kolem všech plemen, výstav a zkoušek dali dohromady. Hlavně tedy naši výmaráčci.

Eva

 

Fotografická vzpomínka na krásné výcvikové léto s mojí maminkou a holčičkama.

tolik, tolik se těším na novou sezónu. S Besskou i Gazelkou.

V zimě se věnuji nejenom výcviku, ale hlavně mému synovi a hokeji (www.hcmost.wgz.cz ), proto tady nebudou aktualizace tak časté. Ale slibuji, že zpracuji fotky z výcviků, všech zkoušek, je toho opravdu hodně. A taky nové fotk, jak se cvičí skoro v zimě :)

Zcela neplánovaně ( rozhodnuto narychlo ve středu) jsme se vydaly s Bess  opět na všestranky, dokončily je v I. ceně s počtem 485 b a skončily na krásném 3. místě. Mojí mamce a strejdovi děkuji za začáteční pomoc s výcvikem, když jsme začaly v červnu cvičit, VZ pro mě byly dalekou budouctností.

 

Bess se dnes stala všestranně upotřebitelnou fenou. Zkoušky se konaly ve velmi těžkých podmínkách a dokončilo je pouze 5 psů z 10. Z toho 1x v  I.cené, 2x v  II. ceně a 2x v III ceně.

Bess se umístila na krásném 2 místě s počtem 446b. a v II ceně ( limitní známka do II. ceny)

 

Protože nemůžeme cvičit ( Bess má ATB), zbylo trochu času udělat pár fotek v barevném podzimu.

          

Bess získala na klubové výstavě již svůj třetí r. CAC z nejpočetnější otevřené třídy. Velmi si vážím tohoto ocenění. Také se oficielně stala další chovnou fenou. Gazelka dosáhla úspěchů největších a to CAC, Klubový vítěz a BOB!!!

Druhý den po výstavě se konal nácvik na VZ, které pořádá KVO. Díky Lence za příjemné ubytko a příjemně strávený výcvikový den. Také musím poděkovan zasloužilému členu KVO p. Dostalíkovi za přesun z Vracova do Damaželic, kde se konal Knoll, já se podívala na vyhodnocení, setkala s dalšími přáteli a v pohodě s mojí rodinou se dostala asi v 1 ráno v pondělí domů :). Tímto gratuluji všem, co se dostali na Podhajského, chtěla bych vyzdvihnout Simonu Markovou, která se svou City nic nevzdává a již podruhé se nominovaly na tyto vrocholové soutěže, moc ji obdivuji za vůli a čas, který věnují výcviku!!!! kéž bych je někdy mohla následovat :)

Taktéž vítěz minulého ročníku, strejda Hauf, se nominoval s Echem ( otec Urana - vítěze MKP 2008) postupuje, stejně tak Zděnek s Herem z Ranského Letiště. Gratulujeme!!! 

Photo Flipbook Slideshow Maker       

1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
11  
12  
13  
 
TOPlist free counters