Ch. Stanice Výmarských ohařů

novinky

Zkoušky vloh a National Dog Show - Poland
Tento víkend byl pro nás opět úspěšný, začnu sobotou, kdy jsme se zúčastnily s Bess zkoušek vloh :) , nastupovaly jsme spol s Lenkou a Ginou a dokončily vlohy v I. Ceně s počtem 225b. (nějaké fotky dodám v týdnu až dodělám galerii pro zkoušky)
V neděli jsem jela se Simčou do Polska Jeleni Gory - National dog Show CAC
a Bess zde získala titul CAC - mezitřída, Asi CAC - otevřená, Mína CAC - šampioni a Kenzie CAC pracovka, nakonec tyhle holky běžely o nejlepší fenu a tu si suveréně odnesla Asi (Asikkala Steel Crazy Dog )
Přidány fotky ze Speciální výstavy VOK do galerie show Bess

Speciální výstava VO v Lysé nad Labem

 

     
 Na svou první speciální výstavu nastoupila Besinka do početné mezitřídy a hned mi ukázala, koho má z páníčků raději :))) při prvním rozběhu před rozhodčím p. Kaplanem, se z mírně svažitého terénu, rozeběhla přímo k páníčkovi. Nabrala směr takovou silou, že i mému tělíčku v proporcích Helenky Růžičkové se nedalo poroučet a já se ve stylu velké dámy roztáhla a natáhla jak dlouhá, tak široká :)) . Věřte mi, že Besinku i páníčka miluju, ale v tu chvíli bych je fakt oba poslala někam :))
Ještě ke všemu si asi pan rozhodčí možná myslel, že jsme bumbali alkohol (no, né že by to nebyla pravda, ale opravdu to nebylo tím alkoholem :)) ) a zmínil poznámku, abychom se uměli zařadit zpět mezi posuzované :). Dále už to probíhalo tak, že přísným okem vybral jen několik málo fen oceněných známkou výborná, mezi nimi i Bess a závěrečný ortel zněl res. CAC, takže pak jsem si nebyla jistá, zda mi ten pád přeci jenom trochu nebyl k plusu :))))
Sumasumárum, výstavu jsme si opravdu užili, konala se v nádherném prostředí, popovídali jsme si s přáteli a užili jsme si opravdu krásný den, na který budem ( hlavně já, mám ještě odřené koleno :))) určitě dlouho vzpomínat.
Na některé fotky z výstavy se jukněte zde, ještě čekám na fotečky od Lenky, až je budu mít, dodám do galerie

Doplněna galerie u Iry z Roketníků o výsledky zkoušek a výstav, pro rychlé podívání koukněte tady

Dnes tj. 27.4.2008 jsme se vrátili z krytí, které dopadlo úspěšně, o Hunterovi jsme se dozvěděli více o jeho původu, také nás mile překvapil svou úžasnou povahou a exteriérem  , více o Hunterovi napíši v příštím týdnu a dodám jeho aktuální fotografie. Jinak chci poděkovat majitelům Huntera, Kačce a Ondrovi, za příjemný čas trávený u nich během krytí a taky, že vydejchali mého hyperaktivního syna

ASA´S Hunter the pink one
Ira z Roketníků

I'm taking reservations for short hair weim puppies after high end hunting parents.Sire is USA import from field trial champion lines and Dam has a very good hunting results as well.The puppies are supposed to be born at summer 2008.For more info please visit here

1  
..  
9  
10  
11  
12  
13  
 
TOPlist free counters