Ch. Stanice Výmarských ohařů

novinky

Protože nemám tolik času na webové stránky, nahrála jsem do galerie společné fotky všech našich  zlatíček. V galerii jsou fotky z měsíce dubna. Výcvik, venčení, gaučáci Bess, Gazelka a Robin. Dovolila jsem si přidat fotku Draka ( pana božského), jak vystavuje. Je zde také pár nových fotek Robina v postoji.

Gazelka - CAC, NV, BOB a BIG 1

Bess - CAC

Po delší odmlce je zde opět aktualizace.
Robin roste jako z vody, postupně se seznamuje se zvěří, lidmi a psy. Je celkově podroben socializaci :). Mimochodem, Robin je opravdu štěně úžasné povahy. Kdo ho poznal, ví o čem mluvím. Velmi se těším na výcvik s ním. V menu mu byla vytvořena provizorní stránka s fotkami a také videem, z jeho prvního setkání se zvěří.

A protože je tu jaro, začlo se u nás opět cvičit. Začla jsem s přípravou Gazelky na ZV a PZ, s Bess docvičuji některé disciplíny na VZ. fotky


Také proběhne - pokud bude dost času, rekonstrukce stránek.

http://weimaraner.wgz.cz/image/16097358

Thanks friend Rachel and Darryl, I have the perfect puppy!

13. 2 . 2010 jsem se vydala na dlouho plánovanou cestu do UK - cíl dovézt Robina a to se mi 14.2. na Valentýna splnilo.

 ( jméno vybráno podle knížky Zděny Frýbové - ROBIN, mimochodem tato skvělá spisovatelka včera zemřela :(, všem doporučuji tuto knihu přečíst)
Tento vrh, kdy otcem je právě budoucí otec našeho vrhu B Silvestre Shotokan, byl dlouho plánovaný, cíl byl skvělý rodokmen těchto štěňátek viz: níže, je to vrh opakovaného spojení po cca 2 letech a já tak měla možnost vidět, jak odchov z prvního spojení vypadá. Jde o krásné psy a feny, s dostatečně hlubokým a prostorným hrudníkem, kvadratického rámce, dobré výšky a krásných hlav. U Rachel a Darryla jsem viděla matku i otce, jde opravdu o krásné představitele tohoto plemene, se skvělou povahou.

Robin zcela jistě ve vrhu vynikal, šlo o velmi vyrovnaný vrh, ale povaha Robina, mne přesvědčila, jde o nebojácné, zkoumavé a divoké štěně, které se nezalekne ničeho, v testech s bažantí letkou byl skvělý, používá svůj nos, předměty bere na plnou mordičku. Ve vrhu byl také nejsvětlejší, má silnou kostru, kvadratický rámec, krásnou hlavičku. Byl také nejoblíbenějším štěnětem Rachel.
Právě povaha je pro mne velmi důležitá, protože se s Robinem chci věnovat naplno loveckému výcviku, a to už od mala. Doma má hračky typu srnčí deka atd. Co nejdřív vytvořím speciální stránku a hlavně fotogalerii.

A děkuju Dáše, za pomoc s plánováním cesty :) díky Dáši !!!


 
red black boy by hobby_weim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto by Rachel Savage

 

 

                                                                   

 

  Litter Pedigree

Silvestre Shotokan Sireva Landlord SH.CH.Sireva Cheers JW Sireva Saufen
SH.CH.IR.SH.CH.Sireva Phanacue
Sireva Gin Sling SH.CH.Khamsynn Cool for cats
Sireva Soda
Silvestre Muggles and Magic Wrainamere Renaissance of Silvestre SH.CH.Revilona Ranger
Sireva Swing
Silvestre Karnaks Delight SH.CH.Sireva Time Honoured
Barroway Discovery for Silvestre
Silvestre Mariannas Narsard Royal Coachman at Ormerod SH.CH.Flimmoric Fanclub AM.CH.Nani's Totally Awesome
Lusco's Foreign Affair of Flimmoric
SH.CH. Ansona Purdey SH.CH.Gunalt Harris Tweed
CH.Joanscroft Basson Bertha
Silvestre Apollonia SH.CH.Revilona Ranger SH.CH.Flimmoric Fanclub
SH.CH.Sireva Serenley
Barroway Discovery of Silvestre SH.CH.Sireva Sackadallion with Lowerdon
Sireva Bestseller
Protože Bess prodělala jakousi otravu - neznámo čím a jak, v době hárání, bylo nám veterinární klinikou LIVE v Litoměřicích doporučeno přesunout krytí do dalšího hárání tj. na začátek srpna r. 2010. Krycí pes nadále zůstává Silvestre Shotokan, kterého jsem měla možnost vidět na živo a tento krásný pes mě nezklamal, naopak moje přesvědšení, setkání s ním, se utvrdilo. Má skvělou povahu, je dokonalý v postoji i v pohybu, jeho výška je 68 cm a je to opravdu nádherný pes, s vynikajícím původem a schopností předávat svoje klady na svá štěňata.

Zájemcům o štěňátka se omlouvám, tímto se mění termín krytí na sprpen, porod říjen a odběry před vánocemi r. 2010.
1  
2  
3  
4  
..  
10  
11  
12  
13  
 
TOPlist free counters