Ch. Stanice Výmarských ohařů

novinky

Speciální výstava VOK - Lysá nad Labem

Speciální výstava VO v Lysé nad Labem

 

     
 Na svou první speciální výstavu nastoupila Besinka do početné mezitřídy a hned mi ukázala, koho má z páníčků raději :))) při prvním rozběhu před rozhodčím p. Kaplanem, se z mírně svažitého terénu, rozeběhla přímo k páníčkovi. Nabrala směr takovou silou, že i mému tělíčku v proporcích Helenky Růžičkové se nedalo poroučet a já se ve stylu velké dámy roztáhla a natáhla jak dlouhá, tak široká :)) . Věřte mi, že Besinku i páníčka miluju, ale v tu chvíli bych je fakt oba poslala někam :))
Ještě ke všemu si asi pan rozhodčí možná myslel, že jsme bumbali alkohol (no, né že by to nebyla pravda, ale opravdu to nebylo tím alkoholem :)) ) a zmínil poznámku, abychom se uměli zařadit zpět mezi posuzované :). Dále už to probíhalo tak, že přísným okem vybral jen několik málo fen oceněných známkou výborná, mezi nimi i Bess a závěrečný ortel zněl res. CAC, takže pak jsem si nebyla jistá, zda mi ten pád přeci jenom trochu nebyl k plusu :))))
Sumasumárum, výstavu jsme si opravdu užili, konala se v nádherném prostředí, popovídali jsme si s přáteli a užili jsme si opravdu krásný den, na který budem ( hlavně já, mám ještě odřené koleno :))) určitě dlouho vzpomínat.
Na některé fotky z výstavy se jukněte zde, ještě čekám na fotečky od Lenky, až je budu mít, dodám do galerie
Žádné komentáře
 
TOPlist free counters