Ch. Stanice Výmarských ohařů

novinky

Klubová výstava výmarských ohařů Vracov

Bess získala na klubové výstavě již svůj třetí r. CAC z nejpočetnější otevřené třídy. Velmi si vážím tohoto ocenění. Také se oficielně stala další chovnou fenou. Gazelka dosáhla úspěchů největších a to CAC, Klubový vítěz a BOB!!!

Druhý den po výstavě se konal nácvik na VZ, které pořádá KVO. Díky Lence za příjemné ubytko a příjemně strávený výcvikový den. Také musím poděkovan zasloužilému členu KVO p. Dostalíkovi za přesun z Vracova do Damaželic, kde se konal Knoll, já se podívala na vyhodnocení, setkala s dalšími přáteli a v pohodě s mojí rodinou se dostala asi v 1 ráno v pondělí domů :). Tímto gratuluji všem, co se dostali na Podhajského, chtěla bych vyzdvihnout Simonu Markovou, která se svou City nic nevzdává a již podruhé se nominovaly na tyto vrocholové soutěže, moc ji obdivuji za vůli a čas, který věnují výcviku!!!! kéž bych je někdy mohla následovat :)

Taktéž vítěz minulého ročníku, strejda Hauf, se nominoval s Echem ( otec Urana - vítěze MKP 2008) postupuje, stejně tak Zděnek s Herem z Ranského Letiště. Gratulujeme!!! 

Photo Flipbook Slideshow Maker       

Žádné komentáře
 
TOPlist free counters